Благодійний фонд «розвитку громад «Червона калина» розпочав свою роботу з грудня 2015 року. Метою діяльності Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій юридичних та фізичних осіб, сприяння реалізації благодійних програм духовної, соціальної підтримки різних категорій населення. За час роботи фондом накопичено 676 833 грн., які витрачені за цільовим призначенням.

Особлива  подяка донорам фонду: ПСП «СЛОБОДА», ПСП «ДЕНИХІВКА», ДПДГ «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ», ІБКІЦБ, ТОВ «АГРО-ДІБРІВКА», СТОВ «ВИСОКЕ», ПП «СМАРАГД», СТОВ «ЧЕРЕПИН». Спасибі, що вірите, що допомагаєте, що перераховуєте кошти. Жодна гривня вашої матеріальної допомоги не витрачена дарма.

В числі наших добрих справ: придбання та встановлення 10 комплектів ігрових майданчиків, 5 комплектів вуличних тренажерів, ігровий майданчик для дітлахів м.Підгородне (Дніпропетровська обл.), допомога у придбанні танцювальних костюмів для Скибинецького сільського жіночого колективу художньої самодіяльності,  пральна машина для ДНЗ «Горобинонька», холодильник для Черепинського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів дитячий садок», ноутбук для Кошівської сільської ради, швейні машини для Тетіївського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів природно-математичний ліцей», телевізор Галайківському НВО «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дитячий садок», стільці для ДНЗ «Калинонька», ноутбук для методичного кабінету Тетіївського районного відділу освіти, ноутбук для Тетіївського міського будинку культури, оргтехніка для Тетіївської районної бібліотеки, телевізор для Тетіївського НВК “Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів”, ноутбук для Ненадихівського сільського будинку культури, Широкоформатний LCD телевізор в Степівську ЗОШ, 50 комплектів посуду для Росішківської школи, оргтехніка та медобладання для медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Денихівка.

Окремим напрямком нашої роботи є підтримка талановитої молоді Тетіївщини. Спеціальною стипендією в номінації  «Інтелектуальні досягнення» за поданням районного відділу освіти  відзначено:

  • Віктора Лотоцького – учня 6-го класу Височанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»  за перше місце у Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону.
  • Лукянчук Оксану – ученицю 7-го класу Височанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»   за перше місце у Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону.
  • Денисюк Марію – ученицю 10-го класу Тетіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за перше місце в обласному етапі Всеукраїнської шкільної олімпіади з німецької мови, третє місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення».
  • Дідухову Катерину – ученицю 9-го класу Тетіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» за перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук у секції «Українська мова», третє місце в обласному етапі Всеукраїнської шкільної олімпіади з української мови та літератури.

Матеріальна допомога надавалась ветеранам, хворим людям, інвалідам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям. Всі кошти надавались тільки згідно рішень правління благодійного фонду.

Благодійний фонд «Розвитку громад «Червона калина» не залишається байдужим до проблем жителів Тетіївщини і завжди йде на поміч. Спасибі всім керівникам установ, підприємств, організацій району та небайдужим громадянам за спільну роботу та підтримку. Ми з вами робимо разом спільну добру справу. Сподіваємося, що ті хто, ще не відгукнувся на поклик душі і серця, зробить це якнайшвидше і стане активним спонсором Фонду. Адже відомо, що творити добро завжди легше разом. Тож запрошуємо усіх небайдужих долучатися до роботи. Спільно ми зробимо ще більше добрих справ!