Талановита молодь – гордість Тетіївщини!

розміщено в: Без рубрики | 0

Талановита молодь – гордість Тетіївщини!

30 травня в Тетіївському районному будинку культури відбулось щорічне традиційне свято відзначення обдарованих дітей Тетіївщини «Геній вироста з дитини».  Серед почесних гостей – і депутат Київської обласної ради Олег Вікторович Балагура. Він привітав розумників та розумниць Тетіївщини, а також батьків, педагогів та гостей свята. «Всі діти, яких сьогодні відзначають різними нагородами, є нашою гордістю. Ви успішні, талановиті, активні, небайдужі. Ми пишаємося вами. Я вірю, що усі ці нагороди стануть хорошим стимулом для вас і надалі працювати наполегливо та цілеспрямовано. Це добре, бо коли ви вчитеся – ви будуєте своє майбутнє, яке нерозривно пов’язане з майбутнім нашого краю, Київщини та всієї України. Також я хочу подякувати педагогам та батькам, адже ваші успіхи – це їх досвід, праця, старання та підтримка.  Щиро бажаю усім оптимізму, благополуччя, миру, здоров’я і щастя», – відзначив у вітальному слові Олег Вікторович.

Раніше Олег Балагура спільно з благодійним фондом «Розвитку громад «Червона калина» виступив з ініціативою щодо стимулювання талановитої учнівської молоді Тетіївського району, яка продемонструвала вагомі здобутки протягом навчального року. Зокрема мова йде про виплату стипендій обдарованим дітям: четверо кращих учнів щомісяця протягом навчального року отримуватимуть стипендію в розмірі 500 грн.

Таким чином, спеціальною стипендією в номінації  «Інтелектуальні досягнення» за поданням районного відділу освіти  відзначено:

  • Віктора Лотоцького – учня 6-го класу Височанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»  за перше місце у Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону.
  • Лукянчук Оксану – ученицю 7-го класу Височанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»   за перше місце у Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону.
  • Денисюк Марію – ученицю 10-го класу Тетіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за перше місце в обласному етапі Всеукраїнської шкільної олімпіади з німецької мови, третє місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Історія України і державотворення».
  • Дідухову Катерину – ученицю 9-го класу Тетіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» за перше місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук у секції «Українська мова», третє місце в обласному етапі Всеукраїнської шкільної олімпіади з української мови та літератури.

Додамо, що учнівська молодь із року в рік прославляє Тетіївський район новими здобутками на обласному та всеукраїнському рівні. Такі високі результати – це наполеглива праця учнів, педагогів, батьків, а також підтримка з боку влади та меценатів. Цього року нагородами загалом було відзначено 65 дітей та 15 колективів.

DSC_0298 DSC_0301 DSC_0303 DSC_0304

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *