Подарунки до Дня медичного працівника

розміщено в: Без рубрики | 0

Здоров’я – це природній капітал, що дається кожному при народженні. Капітал, від розумного розпорядження яким залежать перспективи людини, і без якого неможливо досягти будь-яких успіхів у житті. Недарма в розвинутих країнах світу багато уваги приділяється здоров‘ю кожного громадянина, впровадженню високих стандартів медичного обслуговування та пропаганді здорового способу життя.

Працюють над цим питанням і в Тетіївському районі. Напередодні Дня медичного працівника колектив  Денихівської  амбулаторії загальної практики сімейної медицини від благодійного фонду “Розвитку громад “Червона калина” та депутата Київської обласної ради Олега Балагури  отримав  подарунки: МФУ лазерний (принтер, сканер, ксерокс), 2 стетоскопи та 2 тонометри. “Це звичайно невеликий відсоток того, що потрібно зробити для медичних закладів району, – каже Олег Вікторович. Але головне – що є починання і що ми не стоїмо на місці. Впевнений, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати всі надії та сподівання людей. Щоб наші громадяни отримували належний рівень медичних послуг”.

Дорогі лікарі, медичні сестри, фельдшери та всі працівники медичних установ Тетіївського району! Щиросердно бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добра і миру, який так необхідний нам зараз. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душі, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця завжди повертаються до вас сторицею. Низький уклін вам і всенародна повага за самовідданість, вірність обов’язку і покликанню, стійкість і чуйність.

WP_20160617_10_16_53_Pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *