Тетіївська районна лікарня отримала сучасне медичне обладнання

розміщено в: Без рубрики | 0

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності в усьому світі. При цьому, на жаль, Україна займає 1-ше місце в Європі за рівнем смертності від серцево-судинних захворювань.

Днями головному медичному закладу Тетіївського району подарували датчик РА230 для досліджень в області серця, транскраніальних та судинних досліджень, досліджень черевної порожнини та застосування процедури з контрастними рідинами, а також  програмне забезпечення для їх проведення.

З таким необхідним діагностичним обладнанням допоміг депутат Київської обласної ради Олег Балагура. З придбанням програмного забезпеченням для проведення доплеркардіографії допомогла Тетіївська міська рада, виділивши на ці цілі майже 19 тисяч гривень. До благодійної акції також долучилося й сільськогосподарське товариство «Черепин», надавши матеріальну допомогу для реалізації такого важливого соціального проекту.

«Здорова людина – здорова країна – теза, з якою важко не погодитися. Нажаль, лікарні у невеликих містах, таких як Тетіїв, чи районні лікарні, гостро потребують нового, а головне – сучасного медичного обладнання, яке б допомагало виявляти хвороби на початкових стадіях і вчасно лікувати пацієнтів. Адже використання сучасних технологій діагностики – є основою забезпечення якості надання медичних послуг. Сподіваюся, що таке  поповнення допоможе врятувати не одне життя, а вам, дорогі медичні працівники, полегшить роботу», – зазначив Олег Вікторович під час зустрічі з колективом районної лікарні. Також Олег Балагура побажав усім міцного здоров’я та мирного неба.

В свою чергу, лікарі подякували за турботу, адже коли відчуваєш підтримку і працювати легше, особливо у такій важливій справі, як збереження та відновлення найціннішого, що є у кожної людини – здоров’я. За словами головного лікаря,  кардіообстежень сьогодні потребують близько 17 тисяч жителів району. І  тепер, завдяки небайдужості меценатів, їм не доведеться їхати, наприклад, до обласної лікарні чи приватних клінік, а провести всі необхідні обстеження на місці. Це значно пришвидшить процес постановки діагнозу, а пацієнти отримають більше шансів на скоріше одужання. До слова, в медичних закладах прилеглих районів такої високоточної медичної техніки для проведення діагностичних обстежень нажаль не має.

Додамо, що апарат MyLab 40, до якого власне і було придбано додатковий датчик та програмне забезпечення,  призначений для проведення ультразвукової діагностики всіх органів та скринінгових досліджень. А відтепер, завдяки новому датчику та спеціальним діагностичним програмам, стало можливим проводити кардіологічні дослідження, дослідження судин та транскраніальні дослідження судин  головного мозку.

wp_20161117_13_22_34_prowp_20161117_13_03_25_pro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *