На Тетіївщині відбувся фестиваль «Пам’ять бережуть роки»

розміщено в: Без рубрики | 0
25 березня у селі Денихівка, що на Тетіївщині, гостинно приймалиучасників Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Пам”ять бережуть роки» імені Раїси Кириченко. Організаторами фестивалю, який, доречі, відбуваєтьсявже вдруге, є благодійні фонди «Ініціативна молодь Тетіївщини» та «Розвитку громад «Червона калина», а також депутат Київської обласної ради Олег Балагура.
Серед учасників – колективи з Тетіївського, Білоцерківського,Рокитнянського, Сквирського та Бородянського районів, м.Києва та м.Полтави. Конкурс проходив у номінаціях «Ансамблі», «Дуети, тріо» та «Солісти». Вчислі конкурсного журі – український композитор-пісняр, член асоціації діячів естрадного мистецтва Леонід Нечипорук, голова благоді
йного фонду«Ініціативна молодь Тетіївщини» Ярослав Гавюк, заслужена артистка України Олена Білоконь, начальник управління культури, національностей та релігійКиївської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець та ін.
Обов’язковою умовою конкурсу було виконання пісні з репертуару Раїси Кириченко. У залі, здавалося, була присутня сама Раїса Опанасівна – так проникливо та задушевно звучали зі сцени добре знайомі усім славнозвісні кириченківські мелодії у виконанні творчихколективів та солістів.Понад шість годин фестивалю промайнули непомітно, подарувавши слухачамнеповторні миті спілкування з українською піснею.
У підсумку перемогу здобули народний фольклорний ансамбль «Терниця», Білоцерківський район (номінація «Ансамблі»), Алла Білокінь та Марія Хміль,м.Тетіїв (номінація «Дуети, тріо»), Софія Суккар, м.Київ (номінація «Соло»,молодша вікова категорія) та Алла Бузало, м.Полтава (номінація «Соло», друга вікова категорія), Ядвіга Кривенко, Тетіївський район (номінація «Соло»,старша вікова категорія).

Сохранить

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *