Родичі загиблих учасників АТО відпочили в Моршині

розміщено в: Без рубрики | 0

Кажуть, що радість, розділена з другом, стає вдвічі більшою, а горе – вдвічі меншим. В травні, за інціативи благодійного фонду “Розвитку громад “Червона калина” та депутата Київської обласної ради Олега Балагури жінки, які пожертвували найдорожчим – життям своїх синив та чоловіків, загиблих у зоні проведення АТО, мали можливість відпочити у чарівному куточку Карпат – Моршині.

Чудові краєвиди, цілющі природа та повітря – змогли хоча б на трішечки відволікти їх від пережитого горя, подарувати радість подорожі та відпочинку. Поїздка припала на День матері, який святкують щороку у другу неділю травня. З цієї нагоди, Олег Вікторович привітав матерів загиблих Героїв. Він подякував матерям за те, що вони виховали синів, які стали гордістю України і Тетіївщини.  “Я низько вклоняюся вашій мужності, вішій силі, вашому терпінню. Безмежна шана вам і вдячність”, – зазначив Олег Вікторович.

Від чоловіків вони отримали букети квітів.

Довідково

День Матері – Міжнародне  свято. В Україні відзначається щорічно, починаючи з 2000 року, у другу неділю травня. Вперше встановлене офіційно Конгресом США у 1914 році. Після Першої світової війни День матері почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *