“Те, що ми зробили для себе, помирає разом з нами.
Те, що ми зробили для інших, здобуває безсмерття.”

Ми – команда небайдужих людей і наша мета – надання допомоги тим, хто її потребує. А ще ми об’єдналися навколо ідеї побудови міцної громади, адже саме це, на нашу думку, є запорукою успішного розвитку України. Підтримка закладів освіти і культури, благодійна допомога громадянам, дозвілля та розвиток дітей – ось лише невеликий перелік із того, над чим працює благодійний фонд.

БФ «РГ «Червона калина»» є благодійною організацією, що має статут юридичної особи та легалізована у встановленому законодавством порядку.

Цілями благодійної діяльності є надання допомоги для сприяння законним інтересам бенефіціарів у сферах благодійної діяльності, а також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах.

Сферами благодійної діяльності є:

1) освіта;

2) охорона здоров’я;

3) екологія, охорона довкілля та захист тварин;

4) запобігання природним і техногенним катастрофам та ліквідація їх наслідків, допомога постраждалим внаслідок катастроф, збройних конфліктів і нещасних випадків, а також біженцям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах;

5) опіка і піклування, законне представництво та правова допомога

6) соціальний захист, соціальне забезпечення, соціальні послуги і подолання бідності;

7) культура та мистецтво, охорона культурної спадщини;

8) наука і наукові дослідження;

9) спорт і фізична культура;

10) права людини і громадянина та основоположні свободи;

11) розвиток територіальних громад;

В силах кожного з нас творити добро. Головне – мати бажання і не бути байдужим до проблем людей. Саме за такими принципами і діє благодійний фонд “Розвитку громад “Червона калина”. Небайдужість до ближнього та прагнення допомогти, можуть вирішити багато питань, а головне повернути віру людям у добро. Ми раді донести усім, що робити добро – це прекрасно. І якби кожен думав не лише про себе, а й про ближнього, світ став би набагато добрішим і кращим!

Відомо, що творити добре завжди легше разом. Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до роботи фонду. Спільно ми зробимо ще більше добрих справ!