83012860

До уваги розумників та розумниць!

Благодійний фонд «Розвитку громад «Червона калина» оголошує про призначення стипендії обдарованим і талановитим дітям Тетіївського району. Стипендія запроваджується з метою створення умов для виховання інтелектуальної та творчої особистості, підтримки обдарованих дітей та стимулювання їх на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Розгляд кандидатур на отримання стипендії здійснюється за поданням навчальних закладів. Кращі учні протягом навчального року щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 1000 грн.

Це не просто матеріальне заохочення. Підтримка талановитої шкільної молоді – це інвестиції у майбутнє. Бо знання  в сучасному суспільстві, вміння продукувати та втілювати у життя  нові ідеї – є головною цінністю.

Ми сподіваємося, що завдяки такій ініціативі, талановиті діти нашого прекрасного краю отримають можливість розвивати та поглиблювати свої знання, щоб у майбутньому досягти нових висот.

 

Положення
про призначення стипендії
обдарованим і талановитим дітям Тетіївського району
благодійним фондом «Розвитку громад «Червона калина»

І. Загальні положення

Грошова стипендія обдарованим і талановитим дітям Тетіївського району (учням загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти) запроваджується з метою створення умов для виховання інтелектуальної та творчої особистості, підтримки обдарованих дітей та стимулювання їх на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.
Кожен навчальний заклад району має право висувати претендентів на здобуття стипендії.
Стипендія виплачується за підсумками навчального року. Розмір вказаної стипендії визначається керівництвом благодійного фонду «Розвитку громад «Червона калина» і виплачується за рахунок коштів фонду.
Кількість стипендіатів не повинна перевищувати чотирьох осіб .

ІІ. Експертна комісія з призначення стипендії обдарованим і талановитим дітям району

2.1. Для призначення стипендії створюється експертна комісія, яка складається із голови комісії, секретаря та членів комісії за участю працівників відділу освіти, депутатів місцевих рад, представників громадськості.
2.2. Рішення комісії приймається відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх членів комісії. За підсумками голосування складається відповідний протокол.

ІІІ. Кандидати на нагородження стипендією

3.1. Стипендіатами можуть бути учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних навчальних закладів Тетіївського району.
3.2. Кандидатами на здобуття грошової стипендії можуть бути учні навчальних закладів району, які мають високий або достатній рівень навчальних досягнень, стали переможцями ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, обласних та Всеукраїнських конкурсів, турнірів, змагань, які мають офіційний статус.

ІV. Висування кандидатів на нагородження грошовою стипендією

4.1.Висування кандидатів на нагородження здійснюється педагогічною радою загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів Тетіївського району.
4.2. Після прийняття рішення керівництво навчального закладу надсилає клопотання до благодійного фонду «Розвитку громад «Червона калина» про призначення стипендії, а також дані про кандидата.
4.3.Експертна комісія розглядає подані матеріали та приймає рішення щодо призначення стипендій.